Pro školy

Na co se můžete těšit?

Naše aréna je vybavena špičkovou technologií australské společnosti P & C Micro‘s Ptz Ltd., díky níž Vám můžeme nabídnout jedinečné zážitky široké palety 50 různých zajímavých her s využitím exkluzivních prvků, které jinde nenajdete: dvou otočných laserových věží, 40 terčů, tří základen, ... U každé hry lze změnou jejich parametrů vytvořit desítky dalších herních módů. Vyzkoušejte hry akční, taktické i humorné, např. Fotbal, Vlajky, Infekci, Epidemii a další. Používáme flexibilní a individuálně nastavitelné vesty se senzory, infra kamery, velkoplošné monitory, datovou projekci i výkonnou vzduchotechniku. Magickou atmosféru arény vytváří spletitý labyrint překážek ponořený do tajuplné mlhy, kterou nečekaně prozařují bleskové i barevné vizuální efekty podkreslené emotivní hudbou.


Kolik Vás to bude stát?

Zvýhodněných 70 Kč za studenta a hru ve dnech školního vyučování od 08:00 do 12:00 hodin pro školní skupiny od 16 studentů v doprovodu pedagoga. Pedagogové hrají ZDARMA.


Je Laser Game bezpečná?

Ano, a to bez nejmenších pochybností. Laser Game je certifikovaná a vyhovuje přísným evropským normám. Použitý laserový paprsek nebolí, není nikterak cítit a je bezpečný i pro lidské oko.


Jak bude celá akce probíhat?

Studenti se převléknou a přezují do sportovního v oddělených šatnách a odloží si věci do uzamykatelných skříněk. My všem vysvětlíme pravidla i systém fungování vybrané hry, oblékneme vesty a hra může začít. Po jejím skončení Vás na přání vyfotíme, fotografie zveřejníme ke sdílení na našem Facebooku. Na závěr se hráči mohou v šatnách osprchovat a převléknout.


Nebudou se studenti čekající na hru nudit?

Určitě nebudou. V aréně může sice současně hrát maximálně 10 hráčů. Nehrající studenti se však kromě potřebného vydýchání a odpočinku po předchozí hře mohou osvěžit v našem nekuřáckém nealko baru s bohatou nabídkou chlazených nápojů i občerstvení a zabavit se sledováním právě hrajících spolužáků na TV obrazovce nebo prostřednictvím laserových věží jim zpestřit hru.


Co si vzít s sebou?

Postačí jen pohodlná sportovní obuv (např. tenisky) a oblečení (nejlépe tmavé, s dlouhými nohavicemi a rukávy).


Co musíte udělat?

Kontaktovat nás telefonicky na čísle 702 626 425 nebo e-mailem na adrese info@laserarenateben.cz


Kde nás najdete?

V Novém Jičíně na optimálním místě se skvělou dopravní dostupností, a to v Obchodním centru TEBEN přímo u autobusového a vlakového nádraží. K dispozici máte rovněž naše parkoviště pro Váš autobus.

 


Proč jet na školní výlet právě k nám?

Připravíme pro Vás nabídku, herní program i turnaj na míru, přesně dle Vašich představ. Postará se o Vás zkušený personál proškolený pro práci s mládeží, s osobním a pružným přístupem k zákazníkům. Prožijete mimořádný a neotřelý den plný adrenalinu i legrace. A hlavně, na nadšení i rozzářené oči Vašich studentů při odchodu z arény už nikdy nezapomenete!

 

S čím Laser Game zkombinovat?

U nás se zabavíte klidně celý den, ale přinášíme Vám ještě pár návrhů na zajímavá místa v okolí, se kterými můžete Váš program v naší aréně skloubit dohromady:

Created by
IT PRIME s.r.o.
Copyright© 2015
Laser Arena TEBEN