Od 1.7. zavíráme

od 02.10.2020 do 02.10.2030
Od 1.7. zavíráme

Plánované akce

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Laser Arena TEBEN

Laser Game

Laser game je akční hra ve stylu počítačových stříleček. Cílem hry je co nejvíc krát sestřelit protihráče, zničit základnu nepřítele nebo obsadit a udržet nepřátelské území. Stačí si vyberat z některý herních módů, nasadit si vestu, vstoupit do arény a můžete si užít akční střílečku. V naší aréně si zahrajete laser game s tou nejmodernější výzbrojí, můžete si vybrat z mnoha herních módů, hru vám zpestří 2 laserová děla, 3 základny, 40 terčů se speciálními vlastnostmi a další vychytávky speciálně navržené pro tu nejlepší zábavu. Více informací o nabízených hrách najdete v sekci

Na co se můžete těšit

Víceúčelové terče
Po areně je rozmístěno několik desítek víceúčelových cílů, které Vám během hry po sestřelení přidají body nebo speciální schopnosti.
Zbraňový systém
LASER ARENA TEBEN je vybavena nejvyspělejším zbraňovým systémem. K jeho přednostem patří především dobře viditelný zelený laserový paprsek, velký dotykový displej, na kterém můžete mimo jiné sledovat aktuální pořadí hráčů, robusní provedení a držení zbraně obouruč bez potřeby držení tlačítka. Samozřejmostí je volba ze 2 typu zbraní, které můžete měnit během hry.
Laserové věže
Uvnitř areny jsou umístěné dvě laserové věže, které jsou ovládány hráči z recepce. Hráči v recepci tak můžou vstoupit do hry a tím zpestřit herní prostředí uvnitř areny.
Základny a miny
Dalším vybavením areny jsou základny, které Vám umožní hrát mnoho různých typů týmových her a miny, které můžou zabíjet ostatní hráče a tím přičítat body na Váš účet.
Herní možnosti
Pokud jste již ostřílení hráči laser game a chcete vyzkoušet i jiné druhy her, můžeme Vám nabídnout v LASER ARENA TEBEN víc než 20 druhů her
KARTA LASER ARENA TEBEN
Pro všechny, kteří to s hraním laser game myslí vážně máme LASER ARENA TEBEN karty, které Vám umožní personalizovat vesty a tím zaznamenávat průběh hry. Takto můžete sledovat vaše výsledky na internetu a měřit síly s ostatními hráči.

Pravidla laser game

Laser game mohou hrát osoby ve věku od 8 – 100 let
Počet hráčů může být 2 - 10
Jedna hra trvá 12 minut

 


Stačí si vybrat z některých herních módů, které naše LASER ARENA nabízí,  nasadit si vestu, vstoupit do arény a můžete si užít akční střílečku.


Pravidla jednotlivých her se liší. Vyberte si hru ze seznamu her a zobrazí se Vám podrobný popis zvolené hry.


Hráčům doporučujeme vzít si sebou pohodlné, nejlépe tmavé oblečení a sportovní, pohodlnou obuv (tenisky apod.). Po hře se můžete u nás osprchovat a převléknout se v šatně.

Created by
IT PRIME s.r.o.
Copyright© 2015
Laser Arena TEBEN