KA BOOM

Hra se doporučuje pro 3-6 hráčů


V této hře hraje každý sám za sebe. Cílem hry je nasbírat předem stanovený počet klíčů (3-5) a tím zničit všechny protivníky = KA BOOM. Klíče lze získat střelbou do některé ze základen. Pokud trefíte základnu, tím vezmete klíč a další klíč musíte vzít z jiné základny, až potom se můžete vrátit k základně, kde jste vzali první klíč a vzít si další. Podle počtu klíčů se mění zbarvení hráče následujícím způsobem:


0 klíčů - červená barva

1 klíč - modrá barva

2 klíče - zelená barva

3 klíče - žlutá barva

 

Pokud některému z hráčů chybí poslední klíč, základny zbělají a nikdo jiný nemůže vzít další klíč dokud nebude zasažen hráč, kterému chybí poslední klíč nebo naopak nesebere poslední klíč a tím zničí všechny soupeře a připíše si 10000 bodů. Samozřejmě hráči se eliminují běžným způsobem avšak body za zásah soupeře se připisují pouze hráčům, kteří mají více než 1 klíč (100 bodů za zásah).

Vyhrává hráč s nejvyšším skóre.

 

Seznam her

BATTLE FORCECOLOR RANKED SOLOINFECTIONKA BOOMMIDNIGHT MADNESSSOLO POWERBALLSTANDARD SOLOTIME WARRIORBASE FLAGSCAPTURE THE FLAGFRIEND OR FOEHUMAN FLAGSMIDNIGHT MADNESS TEAMPOISONSEEKERSPEEDBALLSTANDARD TEAMZONE COLLECTORZONE DOMINATION
Created by
IT PRIME s.r.o.
Copyright© 2015
Laser Arena TEBEN