Aktuální hra týdne
SEEKER
Hru týdne si můžete u nás zahrát v libovolném množství hráčů za cenu 60 Kč/osoba/hra
Rezervace LASER GAME

Laser Arena TEBEN

O areně

Laser game je sportovně společenská hra něco jako paintball, nabízí adrenalinový zážitek, ale na rozdíl od paintballu nebolí, neodcházíte s modřinami a  špinavým oblečením.

Střílecí hry hrajete s využitím nejmodernější technologie –  bezpečného paprsku laseru, jehož zásahy snímá vesta, kterou má každý hráč na sobě.

Aby hra byla zajímavější, jsou Vám v aréně k dispozici různé překážky, zákoutí, přítmí, mlha a základny, za které se můžete schovat, číhat na protivníka a zákeřně na něj střílet:)

Atmosféru hry umocňuje dynamická hudba z reproduktorů.

Víceúčelové terče
Po areně je rozmístěno několik desítek víceúčelových cílů, které Vám během hry po sestřelení přidají body nebo speciální schopnosti.
Zbraňový systém
LASER ARENA TEBEN je vybavena nejvyspělejším zbraňovým systémem. K jeho přednostem patří především dobře viditelný zelený laserový paprsek, velký dotykový displej, na kterém můžete mimo jiné sledovat aktuální pořadí hráčů, robusní provedení a držení zbraně obouruč bez potřeby držení tlačítka. Samozřejmostí je volba ze 2 typu zbraní, které můžete měnit během hry.
Laserové věže
Uvnitř areny jsou umístěné dvě laserové věže, které jsou ovládány hráči z recepce. Hráči v recepci tak můžou vstoupit do hry a tím zpestřit herní prostředí uvnitř areny.
Základny a miny
Dalším vybavením areny jsou základny, které Vám umožní hrát mnoho různých typů týmových her a miny, které můžou zabíjet ostatní hráče a tím přičítat body na Váš účet.
Herní možnosti
Pokud jste již ostřílení hráči laser game a chcete vyzkoušet i jiné druhy her, můžeme Vám nabídnout v LASER ARENA TEBEN víc než 20 druhů her
KARTA LASER ARENA TEBEN
Pro všechny, kteří to s hraním laser game myslí vážně máme LASER ARENA TEBEN karty, které Vám umožní personalizovat vesty a tím zaznamenávat průběh hry. Takto můžete sledovat vaše výsledky na internetu a měřit síly s ostatními hráči.

Pravidla laser game

Laser game mohou hrát osoby ve věku od 8 – 100 let
Počet hráčů může být 2 - 10
Jedna hra trvá 12 minut

 


Cílem hry je co nejvíc krát sestřelit protihráče. Stačí si vybrat z některých herních módů, které naše LASER ARENA nabízí,  nasadit si vestu, vstoupit do arény a můžete si užít akční střílečku. Hráč nebo tým s největším počtem bodů vyhrává.


Hráčům doporučujeme vzít si sebou pohodlné, nejlépe tmavé oblečení a sportovní, pohodlnou obuv (tenisky apod.). Po hře se můžete u nás osprchovat a převléknout se v šatně.

Galerie

obrázek 1.JPGobrázek 2.JPGobrázek 3.JPG
obrázek 1.JPGobrázek 2.JPGobrázek 3.JPGobrázek 5.JPGobrázek 6.JPG

Ceník

1 hra laser game trvá 12 minut. Hry se může účastnit maximálně 10 hráčů. Cena hry se liší podle počtu hráčů ve hře podle níže uvedené tabulky.

 

Počet hráčů na hru
Cena za 1 hráče
8+ 75 Kč
4 - 7 90 Kč
2 - 3 120 Kč

 

Prodlužujeme letní AKCI v podobě 2 hry + 1 hra ZDARMA do 30.9.2016 pro všechny majitele naší klubové kartičky Laser Arena TEBEN.

Pokud kartu nemáte, můžete si ji u nás zakoupit za cenu 150 Kč a můžete začít využívat řadu výhod, které tato karta přináší.
Akci nelze kombinovat s jinýma akcema a všechny tři hry musí být odehrány v jednom dni.

 

Speciální nabídku pro školy najdete zde

 

Pokud budete chtít hrát častěji a mít přehledné informace o svých hrách, doporučuji  koupit si kartu LASER ARENA TEBEN v hodnotě 150 Kč, která Vám po registraci na internetu umožní sledovat stavy jednotlivých her a v případě zakoupení předplatného až 20% slevu na hru. Výši slev podle zakoupeného předplatného najdete v následující tabulce.

 

Předplatné Cena k čerpání Sleva
900 Kč
1000 Kč
10%
1700 Kč
2000 Kč
15%
2400 Kč
3000 Kč
20%

 

Pro všechny majitele LASER ARENA TEBEN karet máme navíc narozeninový dárek. Během týdne, ve kterém mají narozeniny si můžou vybrat jeden den, kdy u nás hrajou zdarma za předpokladu, že si přivedou alespoň čtyři spoluhráče.

 

Přijímáme pouze hotovost, kartou platit nelze.

Rezervace

Počet osob
Telefonní číslo
Email

Otevřená hra - umožnit jiným hráčům přidat se k Vaší hře
Celkový počet hráčů
Poznámky - například požadavky na hráče, co se bude hrát atd.
Chci dostávat informace o připravovaných akcích emailem.
Děkujeme za rezervaci termínu. Emailem obdržíte potvrzení. Pokud potvrzení neobdržíte, volejte na náš kontaktní telefon.

Kontakt

Adresa:

OD TEBEN

U Grasmanky 664/2-4

741 01 Nový Jičín

Telefon:
+420 702 626 425
Email:
Sociální sítě:

Facebook  GOOGLE PLUS  Instagram

Provozní doba

Po 18 hodině bude v Laser Aréně Teben obsluha přítomna pouze v době rezervací.

Po telefonické dohodě Vám rádi arénu zpřístupníme i mimo otvírací dobu, ovšem rezervace můžete provádět nanejvýš 3 hodiny před požadovaným termínem hry.
Berte prosím na nás ohled a v případě, že se nebudete moci dostavit, svou rezervaci zrušte co nejdříve.

Pondělí
14:00 - 18:00 hod.

Úterý
14:00 - 18:00 hod.

Středa
14:00 - 18:00 hod.

Čtvrtek
14:00 - 18:00 hod.

Pátek
14:00 - 18:00 hod.

Sobota
10:00 - 18:00 hod.

Neděle
10:00 - 18:00 hod.

Created by
IT PRIME s.r.o.
Copyright© 2015
Laser Arena TEBEN